Reynmen, Muhabire Saldırdı! Karakolluk Oldu

Ela şarkısı ile YouTube'ta rekorlarını altüst eden Yusuf Aktaş, gazeteciye saldırdı.

Ela şarkısı ile YouTube'ta rekorlarını altüst eden Yusuf Aktaş, gazeteciye saldırdı. Gece yarısı kız arkadaşı Berrin Kekliker ile birlikte bir AVM'den çıkan ünlü YouTuber Reynmen, kendisi ile röportaj yapmak isteyen muhabiri darp etti.

Sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş, kız arkadaşı ile beraber görüntülendiği için rahatsız oldu ve muhabire saldırdı. Muhabir Mehmet Akif Yaman'ın kaşı patladı. Güvenliklerin Reynmen'i güçlükle zapt ettiği söyleniyor.

Yaşananların ardından muhabirler polis ekiplerini çağırdı. Reynmen'in muhabirlerin cep telefonu ile çektiği görüntüleri sildiği konuşuluyor. Polis ekipleri kısa süre içerisinde AVM'ye geldi.

Ekipler Reynmen'i alarak karakola götürdü. Reynmen muhabirden şikayetçi oldu. Muhabir Yaman ise hastaneden darp raporu alarak Reynmen'den şikayetçi oldu. Yusuf Aktaş'ın karakolda yaklaşık 2 saat boyunca ifade verdiği söyleniyor.

yusuf aktaş reynmen derdim olsun

Yusuf Aktaş, verdiği ifadenin ardından aracı ile karakoldan ayrıldı. Reynmen'in karakoldan ayrılırken muhabirlerin sorularına cevap vermediği ve gülerek geçtiği konuşuluyor. Reynmen şu anda Twitter'da trendlere girmiş bulunmakta.

Reynmen olayın ardından herhangi bir açıklama yapmadı. Konu hakkında gelişmeler olursa sizleri bilgilendireceğiz. Takipte kalın!

YORUMLAR