Rick and Morty Hayranlarını Sabırsızlandıracak Yeni Video!

Rick and Morty sezon 4 bölüm 6 ne zaman yayınlanacak? İşte yayın tarihi ile ilgili bilinen bütün detaylar ve dahası.

Rick and Morty geçtiğimiz aylarda dördüncü sezon ile karşımıza çıkmış ve bu sezonun yarısı çeşitli platformlardan yayınlanarak hayranlarla buluşmuştu. Peki sezonun geri kalan yarısı ne zaman gelecek?

Yeni Bölüm Öncesi Heyecanlandıran Paylaşım

Adult Swim uzun bir süredir sessizliğini koruyor ve bu Rick and Morty hayranlarını oldukça rahatsız etmekte. 

Bildiğiniz üzere son sezonun yayınlanmasından önce geçen sürede uzun bir bekleme süresi olmuş, şirket bu durumun artık böyle devam etmesini istemediklerini belirtmişti. Nitekim dördüncü sezonu ikiye bölen şirket ilk beş bölümü yayınlamış, kalan beş bölümün de kısa bir süre içerisinde yayınlanacağını ifade etmişti.

Umalım ki aynı zaman anlayışına sahibizdir.

Twitter hesabından yapılan kısa bir paylaşım, önümüzdeki bölümlere ışık tutuyor olabilir. Resmi hesaptan paylaşılan bu kısa videoda Rick'lerin ve Morty'lerin olağandan farklı ele alındığı bir görüntü ile karşılaşıyoruz ve Rick'ler bir video oyununda Morty'ler ile oynuyor. Videonun açıklamasında ise "Rick'lerin oyunu" ifadesi yer almakta.

Tabii tahmin edebildiğiniz gibi yorumlar tamamı ile altıncı bölüme odaklanmış durumda ve pek çok kişi yeni bölümleri ne zaman yayınlayacakları konusunda sorular sormuş.

Peki siz yeni bölümlerin ne zaman yayınlanmasını bekliyorsunuz? Konu ile alakalı fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

 

YORUMLAR