Riot Games Masa Üstü Oyunu Yaptı!

Riot Games Masa Üstü Oyunu Yaptı!

League of Legends ile dünyanın en çok oynanılan oyununu üretmeyi başaran Riot Games, gözünü masa üstü oyunlara dikmiş durumda. Şirketin uzun süredir üzerinde çalıştığı Mechs vs. Minions yakın zaman sonra çıkış yapacak.

Mechs vs. Minions, diğer masa üstü oyunlarının bütün mekaniklerini bünyesinde barındırıyor: Zarlar, modüler sistem, kum saati... Oyunun bir diğer ilginç özelliği ise kutusundan küçük minyatürler çıkması. Çıkan bu minyatürler oyunun evreninde yer alan karakterlerin küçük kopyaları mahiyetinde. Ayrıca her kutuda farklı, büyükçe bir mistik bir malzeme olacak. İlk aşamada 30,000 adet üretilen oyun, yeteri kadar ilgi görmesi durumunda üretilmeye devam edilecek.

Oynaması ve izlemesi bir hayli eğlenceli görünen Mech vs. Minions, 13 Ekim itibariyle satın alınabilir olacak. İçinde bulundurduğu minyatürler vb. içerikler sebebiyle takiplerinden biraz pahalı olarak piyasaya sürülecek oyun, 75 dolar fiyat etiketiyle satılacak. 75 dolar ise günümüz kuruyla 223TL gibi bir fiyata denk geliyor. Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

League of Legends'in Aylık Oyuncu Sayısı Açıklandı

Riot, League of Legends Hile Geliştiricilerine Dava Açmaya Başladı

YORUMLAR