Rise of the Tomb Raider'ın 13 Dakikalık Sibirya Oynanış Demosu Büyülüyor, İzleyin

Rise of the Tomb Raider'ın 13 Dakikalık Sibirya Oynanış Demosu Büyülüyor, İzleyin

13 dakikalık Rise of the Tomb Raider oynanış demo videosu oyun mekanikleri ve Lara Croft'un yetenekleriyle hayranlarını büyülüyor.

13 dakikalık oyun oynanış ve oyun mekanikleri tanıtımı demo videosu Sibirya'da geçiyor, 2013 Tomb Raider’dan bu yana Lara Croft’un hareket kabiliyetlerinin ne kadar değiştiğini ve geliştirildiği hakkında örnekler sunuyor. Rise of the Tomb Raider oyun için oynanış demosu grafik özelliklerinin yanı sıra yepyeni oyun mekaniklerine de sahip.

Crystal Dynamics’in 2013 yılında yeniden uyarladığı Tomb Raider’dan bu yana Lara Croft evreninde kötü adamlar, vahşi hayvanlar, nemli mağaralar ve amansız bulmacalar yine mevcutlar. Ancak bu sefer oyun NPC yapay zekası, bulmaca mekanikleri ve Lara Croft’un akrobatik reflekslerinin yenilenmiş olduğunu net olarak fark edebiliyoruz.

Genellikle oynanış videoları oyunların en güzel ve en etkileyici bölümlerinden oluşuyorlar. Ancak oyuncuları 13 dakika boyunca kesintisiz oynanış deneyimine davet eden bu video Rise of the Tomb Raider’ın gerçekten yükselişine tanıklık etmemiz sağlıyor.

10 Kasım’da Xbox One ve Xbox 360 için çıkacak olan Rise of the Tomb Raider, 2016 yılının başlarında PC’ye gelecek. PS4 için ise gelecek 2016 yazını beklemek zorunda kalacağız.  

İşte 13 dakikalık Sibirya coğrafyası oynanış demosuyla Rise of the Tomb Raider.

Rise of the Tomb Raider Xbox Koleksiyon Paketi Hayranlarının Aklını Alacak

Xbox Live Gold Üyelerine Tomb Raider ve Crysis 3 Müjdesi

Tomb Raider Yeni Oyunu İçin Oynanış Videosu Geldi

YORUMLAR