Rise Of The Tomb Raider'ın Çıkış Videosu Yayınlandı

Rise Of The Tomb Raider'ın Çıkış Videosu Yayınlandı

Uzun süredir oynanış videoları ve ekran görüntüleri yayınlanan serinin yeni oyunu Rise of the Tomb Raider'ın çıkış videosu yayınlandı.

10 Kasım tarihinde Xbox 360 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak olan aksiyon oyunu Rise of the Tomb Raider büyük merakla beklenmeye devam ediyor. Oyunun çıkış videosu da bugün Youtube'da Xbox kanalında yayınlandı. Crystal Dynamics firması adeta film gibi etkileyici olan 3 dakikalık bir çıkış videosu hazırlamış.

Videoda Lara Croft'un Suriye topraklarında yaşayacağı maceraların bir kısmı aksiyon dolu sahneler şeklinde gösterilirken, çok farklı mekanlar ve etkileyici grafikler de dikkatimizi çekiyor. Oyunun senaryosunun ise herzamankinden daha güçlü olduğu kolayca anlaşılabiliyor. Bu çıkış videosunda yalnızca bu oyun için "Karen O" tarafından bestelenen "I Shall Rise" şarkısını da duyuyoruz. Bu etkileyici çıkış videosuyla sizleri başbaşa bırakmadan önce oyunun PC sürümünün 2016'nın başlarında, PlayStation 4 sürümünün ise 2016'nın sonlarında oyuncularla buluşacağını da hatırlatalım.

YORUMLAR