Rise of the Tomb Raider'ın PS4 Çıkış Tarihi Kesinleşti

Rise of the Tomb Raider'ın PS4 Çıkış Tarihi Kesinleşti

Uzun süredir merak edilen Rise of the Tomb Raider'ın Playstation 4 için çıkış tarihi açıklandı. 20. yıla özel olarak hazırlanan oyun, PlaystationVR desteği verdiği gibi, özel bir bölüm daha içerecek.

Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan Rise of the Tomb Raider, serinin hayranlarının beğenisi aldığı gibi, diğer oyuncular tarafından da çok sevilmişti. Harika grafikleri ve heyecan dolu oynanışı ile bütün eleştirmenlerden tam not almayı başaran oyun, önce Xbox One için piyasaya sürülmüş ardından ise PC platformu için yayınlanmıştı. Playstation 4 versiyonunun ise bu iki platformdan çıkacağı açıklanmış; ancak bugüne kadar resmi tarih açıklanmamıştı.

Square Enix tarafından yapılan resmi açıklamayla birlikte Rise of the Tomb Raider 20th Year Celebration Editon ismi verilen paket, 11 Ekim tarihi itibariyle Playstation 4 başta olmak üzere Xbox One ve PC için de piyasada olacak. Paketin en dikkat çeken özelliği ise içinde barındıracağı, "Blood Ties" ismi verilen ekstra hikaye bölümü. Ayrıca co-op oynayanlar için Endurance ismi verilen yeni bir mod daha oyuna eklenecek.

Oyunun ilk versiyonunu Xbox One ve PC üzerinden satın almış oyuncular, eğer oyunla birlikte bir de Season Pass satın aldılarsa, bu içeriklere ücretsiz olarak ulaşabilecekler. Season Pass'i olmayan oyuncular ise bu paket için ekstra para vermek durumunda kalacaklar. 

Rise of the Tomb Raider Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Rise Of The Tomb Raider'ın Çıkış Videosu Yayınlandı

Rise of the Tomb Raider'ın 13 Dakikalık Sibirya Oynanış Demosu Büyülüyor, İzleyin

YORUMLAR