Rising Storm Bir Süreliğine Ücretsiz!

Rising Storm Bir Süreliğine Ücretsiz!

Red Orchestra serisinin en son oyunu Rising Storm, 2013 yılında piyasaya sürülmüş ve çok beğenilmişti. Bugün Humble Bundle'dan yapılan bir açıklama ile oyunun bir süreliğine ücretsiz olduğu söylendi.

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad'ın ek paketi olarak çıkan; ancak kendi başına da yayınlanan Rising Storm, yaklaşık üç yıllık bir geliştirme sürecinden sonra oyuncularla buluşmuştu. Gerçekçi oynanışıyla dikkat çeken oyun, Pasifik'te geçen çatışmaları anlatması sebebiyle Japon ve Amerikan askerlerini de bir araya getiriyordu. Çıktığı günlerde birçok ödül alan ve Game of the Year (Yılın Oyunu) edisyonu ile tekrar çıkarılan yapımın, geçtiğimiz aylarda devam oyunu da duyurulmuştu. Rising Storm 2: Vietnam ismiyle duyurulan yeni oyun çıkmadan da ilk oyun ücretsiz yapıldı.

Humble Bundle aracılığıyla yapılan kampanya kapsamında Rising Storm'un yaklaşık iki gün boyunca ücretsiz olduğu açıklandı. Bu süre zarfında internet sitesi üzerinden oyunun ücretsiz Steam oyun anahtarı elde edilebileceği de belirtildi.

Rising Storm'u ücretsiz almak için önce Humble Bundle sayfasını açmanız gerekiyor. Ardından hesabınızla giriş yapmanız ve ilk girdiğiniz ekrandaki büyükçe yeşil tuşa basmanız isteniyor. Bu birkaç tıklık ilerlemeyi gerçekleştirmenizle birlikte e-posta adresine gelen onaylama postasındaki bağlantı adresine gitmenizle birlikte Steam'e ekleyeceğiniz koda ulaşmanız da mümkün.

Müjde! Fallout 4 Bu Hafta Ücretsiz Olarak İndirilebilecek

Starpoint Gemini 2 Steam'de Tamamen Ücretsiz!

YORUMLAR