Robb Stark’tan Acımasız Game of Thrones Tahmini!

Robb Stark’tan Acımaz Games of Thrones Tahmini

Game of Thrones’un sekizinci ve final sezonu hızla yaklaşırken, teoriler ve tahminler Daenerys’in ejderhaları gibi havada uçuşuyor. Richard Madden, diğer adıyla Robb Stark, hemen herkesi üzecek bir final tahmininde bulundu.

Jon Snow ve Daenerys hayatta kalacak mı? Iron Throne’un yeni sahibi kim olacak? Night King savaşı kazanacak mı? gibi daha onlarca soru cevabını bulmayı bekliyor. 

Game of Thrones’un üçüncü sezonundaki Red Wedding’de katledilmeden önce Robb Stark rolünde izlediğimiz İskoç aktör Richard Madden, dizinin final sezonuna dair oldukça acımasız bir tahminde bulundu. 

Madden, Hollywood Reporter ’a verdiği demeçte, “Üç ejderha dışındaki tüm karakterlerin ölmesini bekliyorum” dedi.

game of thrones red wedding

Yeni sezon için sabırsızlandığını söyleyen ünlü oyuncu, artık kendisini dizinin bir parçası olarak görmediğini belirtiyor. Dizide bazı sahnelerde Robb Stark hakkında konuştuklarını ancak üzerine alınmadığını ifade eden Madden, artık sadece sıradan bir izleyici olduğunu ve bunun tadını çıkardığını söylüyor.

Bu, Madden ve diziye veda eden diğer birçok oyuncu için oldukça garip bir his olmalı, ancak İskoç oyuncu halinden oldukça memnun gibi. 

Madden, şu sıralar Netflix’te yayınlanan Bodyguard isimli dizisiyle meşgul. 35 yaşındaki İskoç aktör, başarılı performansı sayesinde 75. Altın Küre Ödülleri’nde “Televizyon Dizilerinde En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’ne aday gösterilmişti.

Amerikalı yazar George R.R. Martin'in epik fantezi serisi A Song Of Ice and Fire ’dan uyarlanan dizinin son sezonunda altı bölüm izleyeceğiz. Final sezonundaki tüm bölümlerin 80 ila 90 dakika olması bekleniyor. 

Game of Thrones’un sekizinci sezonu Nisan 2019’da yayınlanacak.