Rockbot Uygulamasıyla Girdiğiniz Her Mekanda Sevdiğiniz Müzik Çalacak

Rockbot Uygulamasıyla Girdiğiniz Her Mekanda Sevdiğiniz Müzik Çalacak

Yeni ve deneme aşamasında olan Rockbot uygulaması ile mekanlarda müziksiz kalmayacaksınız. Rockbot sayesinde girdiğiniz restoran ve benzeri mekanlarda sevdiğiniz müzikleri dinleme şansınız olacak. 

Kişisel müzik arşivinizi gittiğiniz restoran, bar ve benzeri mekanlardaki listelerle karşılaştırarak, sevdiğiniz müzikleri dinleyebilmenizi sağlayan Rockbot mobil uygulaması Amerika’da San Francisco’da denenmeye başladı.

Uygulamanın özelliği; eğlence mekanları ile entegre olarak akıllı telefonunuzdaki müzik listelerini karşılaştırmak ve buradan benzer şarkıları seçerek mekanda kendi çalma listenizi ayarlamanızı sağlamak. Aynı mekanda birden fazla insanın uygulamayı kullanması da sorun yaratmıyor. Rockbot istekleri kullanıcının uygulamayı kullanmaya başladığı ve istek yolladığı zamana göre sıralayabiliyor. Böylelikle Rockbot uygulaması sahibi herkes sırayla kendi sevdikleri parçaları dinleyebiliyorlar. Böylelikle aynı mekanda sosyalleşebiliyorlar.

Şimdilik pilot bölge olarak San Francisco'nun seçildiği uygulama, yaklaşık 100 kadar mekanda denenmeye başlandı. Zaman içinde ABD’de tüm eyaletlere yayılması planlanan uygulamanın başarılı olup olmayacağını San Francisco’daki pilot bölgeden gelen raporlar göre değerlendirecek olan Rockbot geliştiricileri, uygulamadan umutlular. 

En İyi Müzik Uygulamaları

Twitch Yeni Müzik Kütüphanesini Duyurdu

YORUMLAR