Rocket League'e Basketbol Modu Geliyor

Rocket League'e Basketbol Modu Geliyor

Çıktığı günden itibaren inanılmaz hızlı yükselişe geçen ve kısa süre içerisinde birçok aktif kullanıcıya ulaşan Rocket League'in yeni modu bugün açıklandı. Diğerlerinden farklı olarak bu sefer oyunda basketbol oynayacağız.

2015'in en iyi multiplayer oyunlarından biri olarak görülen, her yaştan oyuncuya hitap eden Rocket League, yeni moduyla çoktan ilgi kaynağı oldu bile. Oyunun yapımcı firması Psyonix ise hiçbir şekilde taviz vermiyor ve sessizliğini koruyor; bu sessizliği ise March Madness bozuyor.

İlk rauntun 17 Mart'ta olacağını Tweet atan March Madness, modun çıkış tarihini bu şekilde ipucu veriyor olabilir. Peki ya bu yeni mod nasıl olacak?

Aynı Rocket League'in normal modunda olduğu gibi yarış arabalarımız hazır olacak. Bu sefer futbol değil de, basketbol topunun hava atışıyla başlayacağız. Kale olarak da gerçekten devasa büyüklükte bir potamız ve ağımız olacak. Henüz sayı sisteminin nasıl olacağı belli değil, uzaktan atarsak 3'lük olarak sayılacak mı bilmiyoruz. Bunların öğrenmek için neyse ki birkaç günümüz var.

Rocket League'e Türkçe Dil Seçeneği Geliyor

 

YORUMLAR