Rockstar'ın Çıkamayan Oyunu Agent'tan Yeni Görseller Geldi

Rockstar'ın Çıkamayan Oyunu Agent'tan Yeni Görseller Geldi

E3 2009 sırasında duyurulan ve Playstation 3'e özel olarak geliştirileceği açıklanan Rockstar Games oyunu Agent, uzun bir geliştirme sürecine girmiş ve sonrasında da iptal edilmişti. Bugün o oyun için yeni konsept tasarımlar da yayınlandı.

1970'li yıllarda Soğuk Savaş döneminde geçecek olan oyun, ABD ve SSCB arasında yaşananları anlatacağı gibi bizleri de bir tür casus macerasına çıkaracaktı. 2009 yılında ilk kez duyurulduğunda birçok oyuncuyu heyecanlandırmayı başaran yapım, ilk duyurusunun ardından kendi adından çok az söz ettirdi ve en sonunda da silinip gitti.

Grand Theft Auto serisi kadar sansasyon yaratamadığından ve muhtemelen GTA 5 kadar devasa bir gelir getirmeyeceğinden, Rockstar'ın yüksek maliyetli bu yapımdan vazgeçtiği söylenirken, başka kaynaklar da yapımın kenara itilmesinin yayıncı kaynaklı problemlerden olduğu da söylemişlerdi.

Her ne olursa olsun uzun süredir adını duymadığımız, hala yapım aşamasında mı yoksa iptal mı edildiğini bilmediğimiz Agent için yeni görseller yayınlandı. Bully 2 Info isimli Twitter adresi üzerinden yayınlanan görsellerle birlikte, muhtemelen oyunun ilk geliştirme aşamasında yapılmış, konsept tasarımları ortaya çıktı. 

Rockstar, GTA Vice City Yüzünden Mahkemelik Oldu!

Rockstar, Bully 2'yi E3'te Duyurabilir

YORUMLAR