ROKETSAN Ürünlerini Görücüye Çıkarıyor

ROKETSAN Ürünlerini Görücüye Çıkarıyor

ROKETSAN, 12 - 15 Eylül'tarihleri arasında Londra'da düzenlenecek olan Uluslararası Savunma ve Güvenlik Ekipmanları Fuarı'na katılacak.

Savunma ve güvenlik sektörünün önemli fuarlarından bir tanesi olan Uluslararası Savunma ve Güvenlik Ekipmanları Fuarı (DSEI), uluslararası ilişkiler geliştirmek ve yeni iş imkanları yaratıp, gelişmelere odaklanmak için önemli bir fırsat olarak değerlendiriliyor.

Bu yıl, kırktan fazla ülkeden bin 600 katılımcının yer alacağı fuarı, 35 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Fuara, bakanlar, silahlı kuvvet mensupları, sektörde faaliyet gösteren şirketler de ziyarette bulunacaklar.

Roket ve füze sistemleri geliştiren ROKETSAN da bu fuarda yer alacak. ROKETSAN, 2007'den beri devamlı olarak katıldığı fuarda bu yıl, geniş bir ürün yelpazesiyle boy gösterecek ve ortaya koyduğu yeni teknoloji ve ürünlerini dost ve müttefik ülkelere tanıtacak.

ROKETSAN’ın standında bu yıl, lazer güdümlü Cirit füzesi, UMTAS Uzun Menzilli Tanksavar Füzesi, L-UMTAS Lazer Güdümlü Uzun Menzilli Tanksavar Füzesi, OMTAS Orta Menzilli Tanksavar Füzesi, SOM-J JSF Uyumlu Stand Off Mühimmatı, Teber Lazer Güdüm Kiti gibi savunma ve taarruz ürünleri sergilenecek.

Fuara  ROKETSAN'ın yanı sıra; ASELSAN, BMC, HAVELSAN, Katmerciler, MKEK, Nurol Makina, Otokar gibi Türk savunma sanayisinin önde gelen kuruluşları da katılıyorlar.

TSK'nın Zırhlı Araçları Dayanıklılığı Arttıran Kafes Zırh Sistemiyle Korunacak

Yerli Füze Sisteminde Sona Yaklaşıldı

YORUMLAR