Roswell’deki UFO Kazası Gerçek miydi? Eski Devlet Çalışanı Gerçekleri Açıkladı

Roswell’deki UFO Kazası Gerçek miydi? Eski Devlet Çalışanı Gerçekleri Açıkladı

Uzaylıların varlıkları konusundaki ilginç iddialar gelmeye devam ediyor. Yaklaşık 40 yıl boyunca ABD’de gizli bir hava üssünde çalışan mühendis Raymond Szymanski, Roswell’de uzaylı bulduklarını açıkladı. Szymanski yer altı tünellerinde ölü ve canlı uzaylıların tutulduğunu iddia etti.

Ohio’da Wright-Patterson Hava Kuvvetlerine bağlı bir üstte 40 yıl boyunca çalışan Raymond Szymanski gizli olarak tanımlanan ve hakkında kimsenin bir şey bilmediği WPAFB üssüyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Konuyla ilgili bir kitap yazan Szymanski, 1947 tarihinde gerçekleşen Roswell olayında uzaylıların üsse getirildiğini anlattı. Bu üstte gizli tünellerin bulunduğuna değinen Syzmanski, 39 yıl boyunca üstte çalıştı. Daha kariyerinin ilk haftasında uzaylılara dair sırları duymaya başladı.

Emekli mühendis uzaylıların gizli olan ABD üssüne alındığını söylüyor. Syzmanski, Roswell olayında uzaylıların olmadığını açıklayan yetkililerin hep lafı dolandırdığını ve gerçek bir reddetmenin hiçbir zaman yapılamadığına değiniyor. Burada olan faaliyetlerden şüphelenen mühendis çalıştığı esnada çeşitli mekanlarda araştırmalar yürüttü.

Üssün zemin katında tünellerde çalışan mühendis orada olduğu süre boyunca duyduğu tüm uzaylı hikâyelerini kanıtlayacak delillerin bulunduğunu iddia ediyor.

Mühendis tesiste 3 kez siyah erkekler olarak tanımladığı kişilerle karşılaştı. Adamların siyah takım elbiseler giydiğini ve şapka taktığını söyleyen emekli mühendis, ölmüş olan 4 uzaylının tesiste nereye gömüldüğüne dair bir haritayı da kitabında paylaşıyor.

Roswell’de bir uzay aracının düştüğüne dair iddialar her zaman dillendirilmiştir. Bununla ilgili bir sinema filmi de yapılmış ve kaza anına ilk ulaşan şerifin söyledikleri kanıt olarak nitelendirilmiştir. Sonrasında ifadesini değiştirse de şerif ilk anda bir uzay aracının düştüğünü söylüyordu.

Geçtiğimiz haftalarda da CIA benzer bir UFO dosyası açıklarken, raporda yazanlar kamuoyu tarafından büyük şaşkınlıkla karşılanmıştı.

CIA, Uzaylılar Hakkındaki Tüyler Ürperten Belgeleri Açıkladı!

NASA'nın Canlı Yayını Sırasında UFO Paniği Yaşandı

Bilinmeyen Radyo Yayınları Ürkütüyor!

YORUMLAR