Rovio İmzalı Eşleştirme Oyunu Nibblers, Android ve iOS Platformlarındaki Yerini Aldı

Rovio İmzalı Eşleştirme Oyunu Nibblers, Android ve iOS Platformlarındaki Yerini Aldı

Angry Birds ile başarı basamaklarını tırmanan Rovio, hem iOS hem de Android platformlarında ücretsiz olarak sunulan yepyeni bir oyun yayınladı!

Bu seferki oyun Angry Birds'ün çizgisinden bir hayli uzakta ilerliyor. Eşleştirme oyunu kategorisinde yer alan Nibblers, daha çok Candy Crush benzeri bir oyun. Oyundaki temel amacımız renkli meyveleri eşleştirmek ve bölümleri, verilen hamle sayısını aşmadan tamamlamak.

Her ne kadar üçlü eşleştirme oyunu olarak değerlendirilmeye yatkın olsa da bu oyunda üç değil en az dört meyveyi eşleştirmemiz ön görülüyor. Bu oyunu rakiplerinden farklılaştırmak adına yapılmış ayarlamalardan bir tanesi. Elbette oyunu özel kılan tek detay bu değil.

Oyuna girdiğimiz anda karşımıza çıkan sevimli modellemeler ve ilginç karakter tasarımları da keyif faktörünü artıran unsurlar arasında. Birbirinden farklı tasarımlara sahip 200'ü aşkın bölüme sahip olan Nibblers kolay kolay biteceğe benzemiyor.

Oyunu tamamen ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebilmek için aşağıda yer alan Android ve iOS bağlantılarımızı kullanabilirsiniz.

FIFA 16 Demo Türkiye İçin Yayınlandı, Hemen İndirin!

Sony PlayStation Çıldırdı, Oyun Fiyatlarını Neredeyse Yüzde 80 Ucuzlattı

Final Fantasy V'in PC Versiyonu 24 Eylül'de Geliyor

YORUMLAR