Rovio Stars'ın Yeni Oyunu Tiny Thief Geliyor

Rovio Stars'ın Yeni Oyunu Tiny Thief Geliyor

Popüler mobil oyun geliştiricisi Rovio, geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde yaptığı açıklamayla; üçüncü parti oyunları kendisine ait olan yeni marka "Rovio Stars" adıyla geliştirerek, mobil oyun dünyasına sunacağını duyurmuştu. Hatta bu duyurunun ilk meyvelerini Icebreaker: A Viking Voyage adlı oyunla birlikte iOS kullanıcıları yemişti. Anlaşılan o ki şimdi sırada Android kullanıcıları var. Öyle ki Rovia Stars tarafından geliştirilen bir 5 Ants oyunu olan Tiny Thief, 11 Temmuz tarihinde Google Play üzerindeki yerini almaya hazırlanıyor.

Tiny Thief bir bulmaca oyunu olsa da şimdiye kadar Rovio tarafından hazırlanan bulmaca oyunlarından çok daha farklı. Tiny Thief'i farklı yapan şey ise bir fizik tabanını kullanmıyor olması. Oyun orta çağ temalı bir gizlilik ve bulmaca oyunu olarak adlandırılabilecek oyun içerisinde şeker dükkanları, kafes içindeki ayılar, korsanlar, ejderhalar, robotlar ve çok daha fazlası bizleri bekliyor.

30 Farklı bölüme sahip olacak Tiny Thief içerisinde bizlerle etkileşim halinde olan 50 adet farklı karakter yer alıyor. Ayrıca oyun içerisinde toplayabileceğimiz 100'den fazla eşyada bizleri bekliyor.

Rovio Stars ile birlikte farklı firmalara ait oyunları elden geçirerek mobil oyun piyasasına sunmaya başlayan Rovio, her ne kadar adı şimdiye kadar duyulmamış bir oyun olsa da Tiny Thief ile de eminim ki büyük bir başarı yakalayacaktır.

Google Android Açığını Kapattı

YORUMLAR