Rovio'nun Yeni Oyunu Jolly Jam Yayınlandı

Rovio'nun Yeni Oyunu Jolly Jam Yayınlandı

Angry Birds'ün yaratıcısı Rovio, mobil platformlar için geliştirdiği yeni puzzle oyunu Jolly Jam'i yayınladı. Candy Crush benzeri bir oyun olan Jolly Jam, hikayesi ve oynanışıyla oyunculara farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

Prens Jam'i kontrol ettiğimiz oyunda Prenses Honey ve Jelly Krallığını kurtarmamız gerekiyor. Bu macerada, puzzle oyunları arasında kendine iyi bir yer edinmeyi amaçlayan Rovio'nun oyuna farklı renkler kattığını görüyoruz. Çikolata dağı veya limonata nehri gibi farklı çevre modelleri oyuna tatlı bir hava katarken, yüzlerce kötü Boss ve onun kölelerini yenmeye çalışmak ise eğlenceyi ikiye katlıyor. 

Android işletim sistemine sahip cihazların yanı sıra iOS platformunda da oynayabileceğimiz Jolly Jam, oynanış olarak rakiplerinden geri kalmamış. Epik combo saldırıları, diğer oyunlarda görmeye alışık olduğumuz güçlendiriciler ve bonuslar, dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla birlikte oynayabilmek için Facebook bağlantısı ve arkadaşlara çeşitli hediyeler gönderme oyunun özellikleri arasında yer alıyor. 

Rovio ayrıca kısa bir oynanış videosu da yayınladı: 

Jolly Jam'i ücretsiz olarak aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz:

TwitchCon Duyuruldu

YORUMLAR