Rovio'nun Yeni Oyunu Plunder Pirates Çıkış Yaptı!

Rovio'nun Yeni Oyunu Plunder Pirates Çıkış Yaptı!

Ünlü Angry Birds'ün geliştiricisi olan Rovio yeni mobil korsan oyunu olan Plunder Pirates'ı resmi olarak yayınladı. Şu an için sadece iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için yayınlanan bir strateji oyunu olan Plunder Pirates'ta oyuncular yedi denizlere açılarak tarihin en korkulan korsanı olmaya çalışıyorlar. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Plunder Pirates ile bir korsan kaptanı olarak kendi tayfanızı yetiştiriyorsunuz ve düşmanlarınıza saldırarak hazinelerini yağmalayabiliyorsunuz. 

Plunder Pirates'ta kendi korsan adanızı inşa ederek korsanlarınızı yetiştirmeye başlamaktasınız. Adanızı kolay kontrol edilebilen 360 derecelik kamera ile kolay bir şekilde yönetebilmektesiniz. Oyunun grafiklerinin oldukça sevimli ve yüksek kaliteli olduğu söylenebilir, özellikle su efektleri büyük başarı yakalıyor.

Oynayabilmek için internet bağlantısına ihtiyaç duyduğunuz Plunder Pirates'da oyuncular diğer oyunculara saldırabiliyorlar veya ittifaklar kurarak loncalar oluşturabiliyorlar. Bunun yanında kendi adaınızı da savunmanız gerekiyor. Oyunda kazandığınız galibiyetler ile tayfanızı ve adanızı geliştirip güçlendirebilmektesiniz.

Plunder Pirates strateji türünde Clash of Clans gibi rakipleriyle büyük rekabet içerisine girecek gibi görünüyor. Oyunun şu an için Android versiyonu yayınlanmadı; fakat kısa süre içerisinde Plunder Pirates'in Android için de çıkış yapması bekleniyor.

Plunder Pirates'ı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Haftanın iOS Oyunu: Spymaster

YORUMLAR