Rovio İçinde Kuş Uçmayan Oyunu Love Rocks'ta Shakira'yı Oyun Kahramanı Yapıyor

Rovio İçinde Kuş Uçmayan Oyunu Love Rocks'ta Shakira'yı Oyun Kahramanı Yapıyor

Rovio Angry Birds serisine Shakira ile ara veriyor. Shakira’nın oyun kahramanı olduğu yeni oyun Love Rocks için geri sayım başladı.

Mobil oyunların unutulmaz serisi Angry Birds’ün yapımcısı Rovio artık kuşların biraz dinlenmeye ihtiyacı olduğunu düşünmüş olmalı. Çünkü yeni projesi Love Rocks’ta (Aşk Taşları) Shakira’nın güzelliğini ve enerjisini kullanacak. Yeni proje sadece Love Rocks ile sınırlı kalmıyor, yeni gelecek olan Angry Birds serilerinde Shakira’nın da ufak bir rolünün olacağı söyleniyor. Rovio Shakira ile başlayacağı bu “ünlüler” geçidine Angry Birds serilerinde başka ünlülerle devam etmeyi de planlıyor.

Love Rocks oyununda kuş yok. Bir yerden bir yere hayvancıkları fırlatarak domuz da avlamıyoruz. Rovio tam olarak temasını açıklamadığı bulmaca oyununun merkezine tamamen Shakira’yı almış. Hayır, Shakira’yı sapanla bir yerden bir yere de fırlatmıyoruz. Oyunla ilgili videonun sonunda oyunun temasıyla ilgili çok minik bir detay var.  

İşte Shakira’nın Rovio Stüdyolarında oyun geliştirme aşamasında yaşadıklarının kısa bir videosu. Videonun sonundaki minik ipucunu bakalım yakalayabilecek misiniz? Oyun ilk olarak iOS için yayınlanacak.

Angry Birds Stella POP! Rovio'yu Nasıl Kurtardı?

Angry Birds 2 Şimdiden Çılgın Bir Başarı Yakalayacak Gibi Görünüyor

YORUMLAR