RPG’ye Yeni Soluk Pantheon War Sizleri Kapalı Betaya Çağırıyor

RPG’ye Yeni Soluk Pantheon War Sizleri Kapalı Betaya Çağırıyor

Oasis Games’in yayıncılığını üstlendiği Pantheon War 3 Ağustos’ta kapalı betayla oyunculara kapılarını açıyor. Pantheon War kapalı betasını deneyecek olan RPG oyun severler unvanlar ve elmaslarla ödüllendirilecekler.

Bir RPG oyunu olan Pantheon War internet tarayıcısı kullanarak oynanabiliyor. Oyun Asya, Antik Yunan ve Eski Mısır Krallıklarının yer aldığı senaryoları içeriyor. Oyuncuları heyecanlı mücadeleler ve mistik görevlerin yer aldığı maceralarda birbirleriyle mücadele edecekler.

Pantheon War tarayıcı tabanlı oyunlara yeni bir soluk da getiriyor. Otomatik saldırı sistemleri, sunucular arası savaşlara bunlardan sadece bazıları. Pantheon War RPG oyun türüne renkli bir evren daha sunarken, içeriğini farklı mekanikler üzerinde kurarak oyunu vazgeçilmez kılabiliyor. Örneğin oyuncular karakterlerini tasarlarken kendi uzay gemilerini de geliştirerek uzayda da mücadelelerine devam edebiliyorlar. Böylece her ortamda maceranın ve rekabetin keyfine varabiliyorlar.

3 Ağustos’ta Pantheon War oyunu kapalı beta testine katılan oyucular, oyunla ilgili geri dönüşler yaptıkları takdirde hediyeler de kazanacaklar. Bu hediyeler oyun içi unvanlar ve elmas gibi farklı sürprizlerden oluşacak. Pantheon War ile RPG keyfini denemek ve kapalı beta hediyelerini kazanmak pwartr.oasgames.com adresine hemen uğrayın.

YORUMLAR