Ruiner, Yakın Bir Zamanda Switch için de Satışa Sunulacak

2017 yılının Eylül ayında PC (Steam), PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulmuş olan Ruiner, Switch için de uyarlanıyor. Devolver Digital henüz bir tarih vermedi ama görünüşe göre fazla beklemeyeceğiz.

Ruiner, izometrik açıdan oynanan aksiyon oyunu oluyor. 2091 yılında ve Rengkok isimli siber bir metropolde geçiyor. Yozlaşmış sisteme karşı savaş açan bir psikopat rolünde olacağınız oyunda, olan biteni açığa çıkartmak ve ketum bilgisayar korsanı arkadaşınızın yol göstericiliği altında kaçırılan kardeşinizi kurtarmak için mücadele vereceksiniz.

Ruiner, farklı türdeki saldırıları dengeli bir şekilde kullanmanızın gerekeceği hızlı çatışmalara dayalı bir aksiyon oyunu ve tercihen yarın yokmuş gibi kalabalığın arasına dalabilir veya saldıracağınız noktaları önceden belirleyerek stratejik hamlelerde bulunabilirsiniz. Çatışmalarda kullanabileceğiniz yüksek teknolojiye sahip ateşli ve yakın dövüş silahlarınız olacak. Bunların yanı sıra enerji koruması ve depar takviyesi dahil farklı türde teçhizatlar da kullanabileceksiniz.

Oyunun PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanmış olan çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR