Ryse: Son Of Rome İlk Puanını Aldı

Ryse: Son Of Rome İlk Puanını Aldı

Xbox One'ın çıkış oyunlarından biri olan Ryse: Son Of Rome'un PC sürümü resmi olarak bugün çıkış yaptı ve gecikmeden değerlendirmesi yapıldı.

Crytek tarafından geliştirilen, Xbox 360 ve Xbox One'un çıkış oyunlarından biri olan Ryse: Son Of Rome ilk olarak yalnızca Xbox 360'a özel bir oyun olarak duyurulmuştu. Sonrasında Crytek, Crysis 3'e yoğunlaşmasından ötürü Ryse ile ilgilenemedi ve tekrardan Xbox One ile birlikte tekrar karşımıza çıkardı. Bugün ise Ryse'ın PC sürümü yayınlandı ve oyun ile ilgili ilk değerlendirme PC Gamer'dan geldi.

Fragmanları, görselleri ve gameplay videoları ile oyunseverlerin ilgisini çekmeyi başaran oyunun piyasaya sürüldükten sonra aldığı puanların sıradan bir PC oyunun bile altında kalması oldukça şaşırttı. Bütün bunlar bir yana Ryse, PC Gamer tarafından da pek sevilmemiş anlaşılan. Oyunun resmi çıkışıyla aynı gün puanlamasını yapan PC Gamer editörleri, Ryse'a 100 üzerinden 57 puan verdi. 

PC Gamer, Ryse'ın etkileyici görseller ve iyi bir dövüş sistemine sahip olduğunu ancak oyunun kısa, sınırlayıcı ve bir süreden sonra tamamiyle monotonlaştığını belirtti.

Ryse: Son Of Rome Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR