Saints Row 4 Bu Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz!

Saints Row 4 Bu Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz!

Eğer bu hafta sonunu eğlenceli bir şekilde geçirmek istiyorsanız size güzel bir haberimiz var. Volition'ın başarılı açık dünya tabanlı aksiyon oyunu Saints Row 4 bu hafta sonu boyunca ücretsiz indirilip oynanabilecek.

Volition'ın böyle bir kampanya düzenlemesinin sebebi ise haftaya Saints Row serisinin yeni oyunu Agents of Mayhem'in çıkacak olması. Agents of Mayhem çıkmadan önce Saints Row 4'ü oynayabilir ve seriye ısınabilirsiniz.

Saints Row 4 ücretsiz hafta sonu kampanyası süresinde oyuna kalıcı olacak sahip olmak isterseniz yüzde 75'lik indirimden faydalanabileceksiniz ve oyunu sadece 6 TL'ye satın alabileceksiniz. Eğer oyunun bütün indirilebilir içeriklerini kapsayan Game of the Century Edition paketini satın almak isterseniz sadece 20 kuruş fazla ödeyerek 6.20 TL karşılığında bu paketi satın alabilirsiniz. Saints Row 4'ün bu fiyatın hakkını vereceğini söyleyebiliriz.

Saints Row 4'de oyuncular Amerikan başkanının yerine geçiyorlar ve dünyayı istila etmeye çalışan Zinyak önderliğindeki uzaylıları durdurmaya çalışıyorlar. Saints Row 4'ün içerdiği uçuk aksiyon ile GTA 5'ten ayrıldığını, gerçekçilikten ziyade mizah ve orantısız aksiyon sahnelerini tercih ettiğini belirtelim.

Saints Row 4'ü bu hafta sonu süresince ücretsiz indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

For Honor Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

YORUMLAR