Samsung 2016 Model Galaxy J2'yi Duyurdu

Samsung 2016 Model Galaxy J2'yi Duyurdu

Samsung Galaxy J2'nin merakla beklenen yeni modeli resmi olarak duyuruldu. Güney Koreli şirketin yeni "bildirim sistemi" Smart Glow'u ilk kullanacak olan Galaxy J2 2016, aynı zamanda tüm yenilikçi teknolojilerle birlikte yüksek hızda performans sunacak.

Smart Glow nedir?

Galaxy J2'nin 2016 modelinde yer alacak olan Smart Glow, bildirim teknolojisini tamamen değiştirmeyi amaçlıyor. Klasik bildirim ışıklarına oranla daha fazla işlevde çalışabilen Smart Glow, fotoğraf çekerken ve diğer bildirimlerin iletilmesinde oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor. Samsung'un yeni bildirim sistemi telefonun arka kısmında yer alıyor. Smart Glow kamera etrafını çevreliyor ve çeşitli renklere dönüşebiliyor.

Samsung Galaxy J2'nin özellikleri nelerdir?

Samsung Galaxy J2'nin 2016 modeli 1.5 GHz hızında Spreadtrum SC8830 işlemcisiyle çalışacak. Daha çok giriş seviyesi telefonlara hitap eden Galaxy J2, 1.5 GB RAM ve  8 GB ROM'a sahip.  Android'in yenilikçi sürümü Android 6.0 arayüzüyle birlikte 2.600 mAh bataryası uzun süre telefon kullanıma imkan sunacak. 2016 model Galaxy J2, fotoğraf çekmeyi sevenler için 8 MP arka ve 5 MP ön kameraya da sahip. 

Samsung Galaxy J2 kaç para?

2016 model Samsung Galaxy J2, önümüzdeki haftadan itibaren 150 dolar civarında bir fiyat etiketiyle satılmaya başlanacak. Henüz Türkiye'de raflara gelip gelmeceği belli değil.

Samsung Galaxy Wide'ın Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Samsung'dan 7-inch'lik Telefon Galaxy J Max

YORUMLAR