Samsung 80 Milyon Adet Galaxy S4 Satışı Yapabilir

Samsung 80 Milyon Adet Galaxy S4 Satışı Yapabilir

Samsung’un yeni amiral gemisi olan Samsung Galaxy S4’ün satış rakamı tahminleri için çılgın rakamlar havada uçuşuyor. Birçok analiz şirketi bu yıl Samsung’un inanılmaz miktarda akıllı telefon satışı gerçekleştireceği düşüncesinde. Samsung Galaxy S4 bir yana, Samsung diğer bütün cihazları ile birlikte toplamda 300 milyonu aşkın bir ürün satışı gerçekleştirerek korkunç bir kazanç elde edebilir.

Gelelim asıl konumuz olan Galaxy S4’e, çıktığı günden bu yana konuşulmaya devam edilen Galaxy S4’ün bir önceki Galaxy S modeli olan Galaxy S3’e satış konusunda katlayacağı zaten tahmin ediliyordu. Ancak son analizler bu kadarına da pes dedirtti. Bir önceki Galaxy S modeli olan Galaxy S3’ün satış rekoru kırdığını var sayarsak şimdi Galaxy S4 için konuşulan rakam inanılmaz bir yükselişe bizleri şahit ediyor.

Bir analiz şirketi tarafından yapılan tahmine göre Samsung tam 80 milyon adet Galaxy S4 satabilir. Bu da demek oluyor ki; Galaxy S4, geçen yıl diğer üreticilerin sattığı toplam ürün sayısından bile fazla satabilir. Bakalım hayali bile zor olan bu tahmin gerçekleşebilecek mi? Samsung Galaxy S4 80 milyon kadar satabilecek mi?

Samsung Galaxy S4'ün Tamiri HTC One'a Kıyasla Çok Kolay

YORUMLAR