Samsung, Apple'ın Şarj Problemiyle Dalga Geçiyor

Samsung, Apple'ın Şarj Problemiyle Dalga Geçiyor

Gün geçmiyor ki bu firmalar bir türlü rahat durmuyor. Samsung ve Apple arasında yine kızışma başlayacak anlaşılan. Samsung, iPhonelar'ın şarj problemini dile getiren ve bununla dalga geçen bir video yayınladı; ne yalan söyleyelim, Apple gerçekten çok kızacak.

Bağımsızlık Günü geldiği an Samsung böyle bir videoyla gündeme geldi. Perşembe günü yayınlanan yeni reklamda, yani videoda, havaalanında oturan düzinelerce insan görüyoruz. Bu insanların ise tek bir problemi var; iPhonelar'ının şarjlarının dayanmaması ve prize yakın yaşamaya çalışmaları.

Samsung, videoda bununla dalga geçerken aynı zamanda kendi S serisi telefonunu da ön plana sürüklüyor ve bu şekilde iPhone'a iğneleme yapıyor. Göreceğiniz gibi, içecek alamıyor, tuvalete gidemiyor ve bunun gibi diğer birçok şeyi yapamıyorlar. Hatta videoda geçen bir diyalogta, yeni iPhone'un geleceğini duyan bir kişi, bu konuda soru sorduğunda yanındaki iPhone kullanıcısından "Umarım daha iyi bir bataryası vardır." cevabını alıyor.

Samsung gerçekten ortalığı kızıştırmak istiyor sanıyoruz ki. Bakalım Apple'ın buna vereceği cevap nasıl olacak. Videoyu buradan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler.

YORUMLAR