Samsung Art PC PULSE Donanım Özellikleri Açıklandı

Samsung Art PC PULSE Donanım Özellikleri Açıklandı

SamsungArtPC Pulse Cylindrical oldukça ilginç yeni bir bilgisayarını duyurdu. Ortalama donanım özelliklerine sahip olan bu bilgisayar, aynı zamanda kaliteli bir hoparlör görevi de görebiliyor.

Bilgisayar üreticilerinin artık ana hedefi, VR destekli ürünler piyasaya sürmek. Oculus'un yaptığı son düzenlemelerden sonra VR başlıkları çalıştırabilecek minimum donanım miktarını 499 dolara elde edebiliyoruz. Haliyle yeni kasalar duyuran üreticiler de buna yönelik çalışmalar yapıyorlar. Fakat Samsung, ArtPC Pulse Cylindrical isimli bilgisayarının düşük standart donanımlı olanına 1,199 dolar fiyat biçmiş. Öte yandan Core i7 çekirdekli, 1TB HDD, 256GB SSD ve 16GB of RAM ile donatılmış bir üst model 1,599 dolar olarak etiketlenmiş. Her iki modelde standart olarak USB port, USB Type-C port, kulaklık girişleri ile HDMI portuna sahip.

Samsung Art PC PULSE Teknik Özellikleri

ArtPC'nin asıl amacının yüksek donanım ya da VR desteği olmadığını belirtmekte yarar var. Kasayla birlikte gelen Harman Kardon hoparlör, size en yüksek kalitede müzik ve ses keyfi sunuyor. Bununla birlikte HP'nin de kısa süre önce piyasaya sürdüğü hoparlör bilgisayarının fiyatının 529.99 dolar olduğunu da hatırlatalım. Kendine has tasarımıyla Mac Pro'yu hatırlatan ArtPC'ye olan ilginin ne seviyede olacağı ise merak konusu.

Yeni Samsung Bilgisayarı Art PC PULSE 10 Ekim’de Tanıtılacak

Samsung 270 TL’ye Bilgisayar Yaptı

YORUMLAR