Samsung, Dünyanın En Büyük Satış Mağazasını Hindistan’da Açtı

Samsung, Dünyanın En Büyük Satış Mağazasını Hindistan’da Açtı

Samsung, dünyanın en büyük perakende satış mağazasını Hindistan’ın Bengaluru kentinde açtı. 

Bu yılın başlarında Hindistan’da dünyanın en büyük telefon fabrikasını açan Samsung, rotasını bir kez daha Asya ülkesine çevirdi. 

Asya'nın Silikon Vadisi olarak adlandırılan Bengaluru kentinde Opera House adıyla dünyanın en büyük perakende satış mağazasını hizmete açan şirket, 33.000 metrekarelik bu görkemli mağazada en yeni akıllı telefonlarını, giyilebilir ürünlerini, teknolojik aksesuarlarını ve IoT cihazlarını sergileyecek.

Samsung store

Mumbai ve Delhi’den sonra Hindistan’ın en kalabalık üçüncü şehri ünvanına sahip olan Bengaluru, bilgi teknolojileri alanında ülkenin en gelişmiş kentleri arasında yer alıyor. Birçok modern teknolojiyi bünyesinde barındıran Bengaluru, şimdi de dünyanın en büyük perakende satış mağazasına ev sahipliği yapacak.

Hindistan’ın İngiliz kolonisi olduğu dönemde inşa edilen binanın ön cephesi Samsung tarafından restore edildi. Güney Koreli şirket, mağazayı ziyaret eden müşteriler için çok sayıda VR deneyimi sunacağını söylüyor.

Samsung ayrıca, müşterilerine son teknolojiyle film keyfi yaşatmak için mağazanın ev sineması bölgesine rezervasyon yapma olanağı sunacak.

Opera House mağazası, Samsung'un Hint pazarına olan bağlılığını gösteriyor. Son çeyrekte Çinli üreticilerle sert bir rekabet içine giren şirket, bu gibi projelerle Hint pazarındaki geleceğini kendi lehine çevirmek istiyor.

YORUMLAR