Samsung, Galaxy 11 ile Tüm İnsanlığı Kurtarıyor!

Samsung, Galaxy 11 ile Tüm İnsanlığı Kurtarıyor!

Samsung bugün sektörde en çok konuşulan isim durumunda. Bunun nedeni ise, bir futbol oyununun tüm dünyayı kurtarabileceğini bizlere gösterdiği ve bunu fantastik bir yolla başardığı için.

Dünya Kupası bittikten 2 gün sonra, Samsung S5 üzerinden harika bir animasyon filmi hazırlayan Samsung, bu 2 partlık videoda bizlere geleceği ve futbolun dünyayı nasıl kurtarabileceğini gösteriyor. Hikaye ise şu şekilde; bir dünya oyunu olan futbol uzaylıların ilgisini çekiyor ve bizi maça davet ediyorlar. Eğer kaybedersek dünyayı yok etmekle tehtid edip, en iyi takımımızı çıkartmamızı istiyorlar.

Samsung'ta bunu yapıyor. Tüm dünyadaki en ünlü futbolculardan bir takım oluşturup buna Galaxy 11 ismini veriyor ve Hurakan adlı yaratık takımına karşı futbolcularımız kıyasıya bir 90 dakika veriyor.

Bu harika kısa filmde Lionel Messi, Cristiano Ronaldo ve Wayne Rooney gibi ünlü isimler görüyoruz. Samsung henüz neden bu filmi Dünya Kupasından sonra yayınladığına dair bir açıklama yapmadı; pek de umurumuzda değil açıkçası. Filmi izlediğiniz an ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Sizce futbol galaksiyi kurtarabilir mi? İyi seyirler.

Samsung Akıllı Saat Üretiyor

YORUMLAR