Samsung Galaxy A (2018) Serisinde Bixby Düğmesi Olabilir

Samsung Galaxy A 2018'de Bixby Düğmesi Olabilir

Samsung Galaxy A 2018 serisi gelecek yılın başında duyurulacak. Bu seri hakkında son zamanlarda çok fazla söylenti ortaya çıkıyor. Çin merkezli bir kaynaktan gelen yeni haber ise, Galaxy A 2018 serisinin fiziksel bir Bixby düğmesine sahip olacağını iddia ediyor.

Bilindiği üzere Samsung, Galaxy S8 cihazı ile birlikte Bixby sanal asistanını da tanıtmıştı. Fiziksel bir düğmeye sahip olan bu sanal asistan, kullanıcıların sesli olarak akıllı telefonuna komutlar vermesine olanak tanıyor.  Güney Kore merkezli şirket, Bixby'ın gelecekte daha fazla cihaza geleceğini söylediğinden, gelecek yılın başında duyurulacak Galaxy A 2018 serisinde de Bixby'ı görmeyi umuyoruz. Nitekim son çıkan söylenti de bunun olabileceğini gösteriyor. 

Çin'den gelen söylenti, tüm Galaxy A 2018 serisi cihazların Bixby düğmesine sahip olup olmayacağına dair herhangi bir bilgi vermiyor. Dolayısıyla giriş seviyesi Galaxy A3'te Bixby düğmesi görebileceğimizle ilgili kesin yorumlar yapamıyoruz.

Daha önce çıkan söylentileri referans alacak olursak, Galaxy A 2018 serisinin Infinity Display özelliğine sahip olabileceğini ve en az bir modelin çift kamera sistemine sahip olabileceğini söyleyebiliriz. 

YORUMLAR