Samsung Galaxy A3'ün Fotoğrafları ve Videosu Sızdırıldı!

Samsung Galaxy A3'ün Fotoğrafları ve Videosu Sızdırıldı!

Samsung Galaxy A3'e ait fotoğraflar ve bir video sızdırıldı. Üç ay önce Samsung'un A serisi akıllı telefonlarını 2017 yılına hazırladığına dair gündeme düşen haber çok yankı uyandırmıştı. Bu cihazların en küçüğü olan Galaxy A3 (2017)'e dair yayınlanan görüntüler ve video da cihaz hakkında daha fazla bilgi edinmemizi sağladı. 

MySmartPrice isimli internet sitesi, Samsung Galaxy A3'ü 360 derece görmemizi sağlayan bir video yayınladı. Metal gövdesi 7.89 mm inceltilmiş telefonda, 4.7 inç Super AMOLED ekranın yanı sıra USB Type-C bağlantı noktası da bulunuyor. Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla bu USB Type-C'ye sahip olan ikinci Samsung telefon olan Galaxy A3, şimdilik gayet güzel görünüyor.

Yukarıdaki videoya ayrıntılı bakıldığında ekranın köşelerinin hafif yuvarlanmış olduğunu görüyoruz. Üst tarafta bir SIM kart yuvası, bir kulaklık girişi, altta USB Type-C bağlantı noktası, sağda güç düğmesi ve hoparlör, sol tarafta ise ses düğmeleri bulunuyor. Önceden sızdırılan bilgilerde bunlara ek olarak, 8 çekirdekli Snapdragon işlemci, 2 GB RAM, microSD kart yuvası, 13 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamera ile Galaxy A3 karşımıza çıkabilir. 

Sizce Samsung Galaxy A3 nasıl görünüyor? 

Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi, Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy S8 'Ben Bu Oyunu Bozarım' Diyebilir

YORUMLAR