Samsung Galaxy A5 ve A7 Modelleri İçin Android 5 Güncellemesi Yayınlanmaya Başladı

Samsung Galaxy A5 ve A7 Modelleri İçin Android 5 Güncellemesi Yayınlanmaya Başladı

Geçtiğimiz haftalarda Samsung Galaxy A5 ve Samsung Galaxy A7 akıllı telefonlara güncelleme geleceği söylentileri konuşulmaya başlamıştı. Söylentiler doğru çıktı ve Samsung'un bu iki Android telefonuna Android güncellemesi gelmeye başladı. Halihazırda Android Lollipop kullanan akıllı telefonların Android 5.02'ye geçişleri Polonya'dan başladı.
Galaxy A5 ve A7 modellerini Android 5.02 numaralı sürüme güncelleyecek olan güncelleme yaklaşık 1 GB boyutunda. Bu yeni güncellemeyle beraber iki akıllı telefon da Samsung'un yeniden tasarladığı TouchWiz arayüzüne ve yeni kilit açma ekranına sahip olacaklar. Tasarımsal yeniliklerin yanı sıra ise gelişmiş bildirim paneli, daha iyi pil ömrü ve daha iyi performansa sahip olacaklar. Elbette tüm bunların yanında başta güvenlikle ilgili olmak üzere birçok ufak iyileştirmeye sahip olacaklar.

Polonyadan başlayan Samsung Galaxy A5 ve A7 güncellemeleri, yakında diğer ülkelere de verilmeye başlayacak. Kullanıcılar her zaman olduğu gibi OTA ve Samsung KIES üzerinden telefonlarını güncelleyebilecekler. Bu modellere sahip kullanıcıların otomatik güncellemeleri açmalarını ve güncellemeleri kontrol etmelerini tavsiye ediyoruz.

WhatsApp Sesli Konuşma Özelliği Windows Phone Kullanıcılarına Ulaştı

YORUMLAR