Samsung Galaxy A7 (2017) Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy A7 (2017) Ortaya Çıktı!

Bir önceki ay ortaya çıkan haberlerde Samsung'un yeni Galaxy A3, A5 ve A7'ler üzerinde çalıştığı söylenmişti. Bugün internete sızan yeni değerlendirme testlerinin, Samsung A7 (2017)'nin teknik özelliklerini ortaya çıkardığı iddia edildi.

GFXBench isimli internet sitesi tarafından yapılan testler sonucunda, A7'nin 2017 versiyonunda kullanılması düşünülen donanım özellikleri de belli olmuş oldu. Daha çok ortaya seviyeye hitap eden bu telefonların yeni versiyonlarının lideri Samsung Galay A7 (2017), dört çekirdekli bir işlemli ile gelecek. İşlemcinin marka veya modeli bilinmezken, telegonda 5.5-inch büyüklüğünde Full HD bir ekran olacağı da görülüyor.

32GB dahili depolama alanıyla birlikte piyasaya çıkacağı tahmin edilen telefon, 3GB RAM de kullanacak. İlgi çeken ayrıntılardan bir tanesi ise Samsung Galaxy A7'nin Android 6.0.1 ile çalışıyor olması. Fakat bu şimdilik kullanılan bir işletim sistemi olabileceği gibi telefon piyasaya çıktıktan sonra Nougat güncellemesinin yayınlanabileceği de konuşanlar arasında kendisine yer bulmuş durumda. Telefonun arka kamerası Full HD video çekebilen bir 16MP kamera ile güçlendirilmişken, ön tarafta da 16MP bir kamera kullanılacak olması, oldukça heyecan verici bir telefonun piyasaya çıkacağına işaret ediyor.

Samsung Galaxy Note 7'ye Havada Karada Yasak Geliyor!

Samsung Galaxy Note 7 Tüm ABD Havayollarında Yasaklandı

YORUMLAR