Samsung Galaxy Ace 3 Geliyor

Samsung Galaxy Ace 3 Geliyor

Samsung her ne kadar Galaxy S4 ve diğer üst sınıf telefonlarla sık sık gündeme gelse de orta sınıf akıllı telefon dünyasının en sevilenlerinden biri olmayı başaran Galaxy Ace serisine önem vermeyi ihmal etmiyor.

Dün itibariyle Galaxy Ace için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesinin yayınlandığını haber vermiştik. Bu adım Samsung’un söz konusu ürünü ve dolayısıyla da kullanıcıları ne kadar benimsediğinin de bir göstergesi aslında. Zira söz konusu Android sürümü bazı üst seviye telefonlarda bile henüz yer almıyor.

Samsung’un Galaxy Ace’i orta sınıfın amiral gemisi yapma çabalarının bir diğer adımını da bugün öğrendik. O adım da Galaxy Ace 3 adını verebileceğimiz serinin üçüncü sürümüne yönelik çalışmaların gün yüzüne çıkması. Siyah, mavi, beyaz ve kırmızı olmak üzere dört farklı renkte çıkacağı belirtilen telefonun 4 inçlik ekrana sahip olması bekleniyor. 5 MP değerinde bir arkam kamera ile 4 GB dâhili depolama alanı sunması beklenen telefonun çift çekirdekli 1.2 GHz değerinde bir işlemciye 1500 mAh değerinde bataryaya sahip olacağı iddia ediliyor.

Kod adı olarak GT-S7272 adının verildiği belirtilen telefonun 300 Euro ve altı etiket fiyatıyla satışa çıkacağı tahmin ediliyor.

3DMark performans testi uygulaması Android için yayınlandı

YORUMLAR