Samsung, Galaxy Ace 3'ü Duyurdu

Samsung, Galaxy Ace 3'ü Duyurdu

Güney Koreli dev, Android akıllı telefon duyurularına hiç soluklanmadan devam ediyor. Dün Galaxy Ace 3 akıllısına ait bir görüntünün internete sızdırılmasının hemen ardından Samsung, Galaxy Ace serisinin yeni üyesi giriş seviyesine hitap eden akıllı telefonu Galaxy Ace 3’ü resmen duyurdu.

4 inçlik 480 x 800 piksel çözünürlüğünde TFT LCD ekrana sahip Samsung Galaxy Ace 3, 3G ve 4G LTE modeli ile geliyor. Cihazın 3G modeli 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemci ve 1 GB RAM ile güçlendirilmiş. 4 GB depolama alanının 1.77 GB’ını kullanabildiğiniz Galaxy Ace 3'te 1500 mAH’lik batarya kullanılmış.

Cihazın 4G modeli ise 1.2 Ghz hızında çalışan çift çekirdekli işlemci ile güçlendirilmiş. 8 GB depolama alanı ile geliyor ve 1800mAH’lik batarya kullanılmış. Her iki modelde de microSD kart slotu bulunuyor. Bu da ek depolama alanına ihtiyaç duyan kullanıcılar için 64 GB ekstra depolama alanı demek.

Samsung ilk defa akıllı telefon kullanacak kullanıcılarını da düşünerek Galaxy Ace 3’e TouchWiz arayüzü ile gelen uygulamalardan birkaçını (S Translator, S Travel, Smart Stay, S Voice ve Easy Mode) eklemiş. Cihaz LED flash özellikli 5 megapiksel arka kameraya ve VGA çözünürlüklü ön kameraya sahip. Galaxy Ace 3’ün fiyatı ve ne zaman piyasaya sunulacağı hakkında henüz açıklama yapılmadı.

BlackBerry OS 10.2'de Gelecek Özellikler

YORUMLAR