Samsung, Galaxy Alpha'nın Taş İşlemeli Deri Modelini Üretiyor

Samsung, Galaxy Alpha'nın Taş İşlemeli Deri Modelini Üretiyor

Samsung'un üretmiş olduğu Galaxy Alpha, metal tasarımıyla büyük ilgi toplamış ve tasarımının dışında performansıyla da oldukça beğenilmişti.

Samsung, metal tasarımlı telefonunun kullanıcılar tarafından beğenilmesi üzerine Galaxy Alpha'nın özel koleksiyonlarını üretmeye başlayacak. Sadece 100 adet üretilmesi planlanan Galaxy Alpha Limited Edition'un en büyük özelliği ise taş işlemeli deri tasarımdan oluşması olacak. Sadece Fransa’ya özel olarak üretilen bu yeni modeller 4 farklı arka kapak çeşitliyle satışa sunulacak.

Samsung'un bu özel telefonu HD çözünürlükte 4.7 inç'lik AMOLED ekrana ve  21 MP'likte bir kameraya sahip. 8 çekirdekten oluşan Exynos 5430 işlemcisiyle hız keyfine doyamazken, 32 GB ROM ile dosyalarınızı istediğiniz kadar saklayabileceksiniz. Parmak izi tanıma ve kalp atışı ölçme sensörleriyle de akıllı telefon kullanma keyfini üst seviyelerde yaşayacaksınız. Gelişmiş bağlantı teknolojisi LTE ve 1,860mAh bataryasıyla Galaxy Alpha Limited Edition mükemmel bir telefon olacak gibi.

Galaxy Alpha Limited Edition sadece 100 adet üretilip ve bir tek Fransa'da satışa sunulacak olmasına rağmen fiyatının oldukça uygun olması bekleniyor. Eğer telefona ulaşmayı başarabilirseniz 649 Euro'luk bir miktar ödeyerek bu özel üretimli modele sahip olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S6’nın Ekranı Görüntülendi

YORUMLAR