Samsung Galaxy Fold Daha Ucuz Sürümle Üretilecek

Bugüne kadar üretilmiş akıllı telefonlar içerisinde katlanabilir ekranı ile ayrı bir yere sahip olan Samsung Galaxy Fold pahalı olarak adlandırılıyor. Şirket kullanıcılardan gelen yüksek fiyat şikayetlerini dikkate alacak gibi görünüyor.

Samsung kuruluşunun belki de en fazla sorun yaşadığı akıllı telefon modeli kesinlikle Galaxy Fold oldu. Katlanabilir ekran teknolojisinin biraz erken başlatıldığı da ortaya çıkmış oldu. Galaxy Fold cihazı çok erken dönemlerde bozulmaya başladı ve bu durum kullanıcılarda önemli bir güven eksikliği yarattı. Şirket bu olumsuz görüntüyü tersine çevirecek.

Galaxy Fold fiyatı önemli ölçüde düşürülecek

Samsung’un yeni çıkaracağı katlanabilir telefonunun model numarası SM-F700F olarak belirlendi. Pahalı olan Galaxy Fold ile daha düşük fiyatlı olan Galaxy Fold arasındaki en önemli fark öncelikli olarak hafıza kapasitesi kaynaklı.

Pahalı olan Galaxy Fold modelinin hafıza kapasitesi 512 GB, daha düşük hafızaya sahip olan model ise 256 GB. Fiyat farkının öncelikli olarak bu hafıza farkından kaynaklandığı tahmin ediliyor. Samsung Muhtemelen Galaxy Fold modelinin ucuz olanını daha düşük donanımlarla kullanıma sunacak. 

Yapılan tahminler doğru olmasa bile yüksek bir ihtimalle yeni Galaxy Fold ürünleri yaklaşık olarak 1300 dolar civarında olacak. Peki sizce de Samsung Galaxy Fold gerçekten de uygun fiyatla satılacak mı? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.