Samsung Galaxy Golden Duyuruldu

Samsung Galaxy Golden Duyuruldu

Günümüzde artık piyasaya sürülmeyen kapaklı telefonların öldüğünü düşünenler var mı bilmiyorum ama Galaxy Golden bir diğer bilinen adıyla Galaxy Folder ile birlikte bunu tekrar düşünmemiz gerecek sanırım. Çünkü geçtiğimiz gün içerisinde resmen duyurusu yapılan kapaklı telefon Samsung Galaxy Golden yakın zaman içerisinde Güney Kore'de raflardaki yerini alacak.

Şimdiye kadar söylentilerden ibaret olan akıllı telefon ve özellikleri, dün yapılan resmi açıklamayla birlikte gün yüzüne çıkmış oldu. Güney Kore'de SKT ve KT aracılığıyla satışa sunulacak olan cihazın satış fiyatınınsa yaklaşık 715 dolar civarında olması bekleniyor.

1.7 GHz'lik çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon 400 işlemciye sahip olan cihaz ayrıca 8 megapiksellik arka kamera, 1.9 megapiksellik ön kamera, FM radyo ve tam LTE desteğiyle raflardaki yerini alacak. Bunların dışında 1820mAh'lik bir bataryaya sahip olan cihaz, 3.7 inçlik ekranıyla kapaklı bir telefona göre oldukça yüksek bir ekran boyutunu kullanıcılara sunacak.

Açıkçası birçok kullanıcının merak ettiği gibi eski bir dizayn üzerinde Android işletim sisteminin nasıl çalışacağını bende çok merak ediyor olsam da görünen o ki Galaxy Golden, Güney Kore dışında satışa sunulmayacak.

Galaxy Golden'ın piyasaya sürülmesiyle birlikte eski tip tasarıma sahip Android telefonların tekrar piyasa sürülmesi muhtemel gibi görünüyor. Tabii ki burada Galaxy Golden'ın kullanıcılar tarafından göreceği ilgide çok önemli.

Yahoo, Google'ı Geride Bıraktı

YORUMLAR