Samsung Galaxy J2 Pro Gün Yüzüne Çıktı

Samsung Galaxy J2 Pro Gün Yüzüne Çıktı

Samsung'un geçtiğimiz günlerde duyurduğu giriş seviye telefonu 2016 model Galaxy J2'den sonra yeni bir Galaxy J2 modeli daha gün yüzüne çıktı.

Koreli teknoloji şirketinin yeni bildirim sistemini ilk kullanacak telefonlardan birisi olan Galaxy J2, bir üst modeliyle de orta seviyeye hitap edecek. Smart Glow teknolojisiyle birlikte çalışan Samsung Galaxy J2 Pro, tasarım olarak serisine bağlı kalacak.

Samsung'un yeni duyurduğu Galaxy J2 Pro, teknik özellik bakımından eski modele oranla biraz daha performanslı olacak. Galaxy J2'de düşük olan teknik özellikler yeni model ile iyileştirilecek. Samsung'un sürekli yeni model çıkarma alışkanlığının bir sonucu olan Galaxy J2 Pro, çok fazla ilgi çekmeyecek gibi görünüyor.

Samsung Galaxy J2 Pro'nun özellikleri:

Galaxy J2 Pro, 5 inç boyutunda ve 1280x720 çözünürlüğünde Super AMOLED bir ekrana sahip olacak. Telefonda çift SIM kart desteğinin yanı sıra MicroSD kart desteği de bulunuyor. Samsung Galaxy J2 Pro'da 4 çekirdekli Spreadtrum SC8830 işlemci ve 2 GB RAM bulunmakta. Android 6.0 işletim sistemiyle birlikte raflara konulacak olan Galaxy J2 Pro, 16 GB boyutunda bir dahili hafızaya sahip. Ayrıca Galaxy J2 2600 mAh bataryasıyla birlikte  LTE teknolojisini de destekliyor.

Samsung 2016 Model Galaxy J2'yi Duyurdu

YORUMLAR