Samsung Galaxy M’nin Benchmark Sonuçları Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy M’nin Benchmark Sonuçları Ortaya Çıktı

Samsung’un bir sonraki bütçe dostu telefonu Galaxy M serisinin benchmark sonuçları ortaya çıktı.

Android ekosisteminin rehber markası Samsung, yeni akıllı telefonu ile fiyat / performans anlamında kullanıcılara yeni seçenekler sunmaya hazırlanıyor.

Güney Koreli üreticinin yeni bütçe dostu telefonu Galaxy M olacak. Cihaz ayrıca, Galaxy J, Galaxy C ve Galaxy On model telefonların da yerini alacak. Giriş seviyesindeki bu üç cihaz, başta Asya olmak üzere birçok pazarda önemli satış rakamlarına ulaşmıştı. Buna rağmen Galaxy M, yukardaki üç modeli performans açısından net bir şekilde sollamayacak.

samsung galaxy M

Samsung SM-M205F olarak adlandırılan modelin Geekbench sonuçları, telefonun Exynos 7885 işlemci ve 3GB RAM ile geleceğini gösteriyor. Şirketin bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü Exynos 7885, Qualcomm’un Snapdragon 600 serisi ile benzer bir noktada konumlanıyor.

Samsung’un yeni Galaxy M ailesi, iki telefondan oluşuyor. Diğeri ise 64GB / 128GB depolama alanına sahip olan SM-M305F veya Galaxy M30.

Galaxy M serisi hakkındaki bazı raporlar, her iki telefonun çift SIM kart özelliği ile piyasaya sürülebileceğini, ancak bazı pazarlarda tek SIM modellerin sunulabileceğini gösteriyor. Telefonların bütçe dostu cihazlar olduğu düşünüldüğünde, LCD ekranlara sahip olacağını net bir şekilde söyleyebiliriz. Buna ek olarak, cihazlar Android 8.1 işletim sistemi ile gelecek.

Yine de ayrıntılar için biraz daha beklememiz gerekiyor. Keza diğer teknik özelliklerin yanı sıra fiyat ve çıkış tarihi gibi bilgiler de henüz belli olmadı.

Yeni gelişmeler yaşandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. O zamana kadar takipte kalmayı ihmal etmeyin!