Samsung Galaxy Mega Serisi Geliyor

Samsung Galaxy Mega Serisi Geliyor

Samsung’un phablet cihazlarına dair yeni gelişmeler ortaya çıktı. Samsung Galaxy Mega olarak adlandırılan cihazların detayları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde gün yüzüne çıkan ve Galaxy Note serisinden bağımsız bir seri olacağı konuşulan bu cihazların ekran boyutları tahmin edildiği gibi 5.8 inç ve 6.3 inç büyüklüğünde olacak.

Samsung phabletlerin oldukça ilgi göreceğini söylemek mümkün çünkü yeni bir soluk ve yeni bir cihaz olarak karşımıza çıkan Galaxy Mega’lardan ilki olan ve kod adı GT-I9152 olarak adlandırılan cihazın ekranı 5.8 inç büyüklüğünde olacak. Galaxy Mega 5.8 adıyla satışa çıkması beklenen cihazda, 2600 mAH batarya, 8 MP arka kamera, 1.4 Ghz gücünde bir işlemci ve qHD LCD ekran bulunuyor.

Galaxy Mega serisinin bir diğer üyesi olan Galaxy Mega 6.3 adından da anlaşılacağı üzere 6.3 inçlik bir ekrana sahip olacak. Bu cihazda da LCD ekran tercih edilmiş bununla birlikte, 2 MP ön ve 8 MP arka kamera cihazda konumlandırılmış vaziyette. Ayrıca bu cihazda çift çekirdekli Exynos işlemci kullanılıyor.

Samsung Galaxy Mega’lara ait ilk detaylar bu şekilde bakalım cihazlar için resmi duyuru ne zaman gelecek.

HTC, 2013 İlk Çeyreğine Ait Finans Raporunu Açıkladı

YORUMLAR