Samsung Galaxy Note 2'in Bir Aylık Satış Rakamı

Samsung’un telefon – tablet karışımı akıllı cihazı Galaxy Note 2 için yaklaşık bir ay içinde nasıl bir satış rakamı yakaladığı ortaya çıktı. Ortaya çıkan bu rakam Samsung’u fazlasıyla memnun bırakacak cinsten. Son zamanlarda piyasaya sürdüğü cihazlar ile

Samsung Galaxy Note 2'in Bir Aylık Satış Rakamı

Samsung’un telefon – tablet karışımı akıllı cihazı Galaxy Note 2 için yaklaşık bir ay içinde nasıl bir satış rakamı yakaladığı ortaya çıktı. Ortaya çıkan bu rakam Samsung’u fazlasıyla memnun bırakacak cinsten. Son zamanlarda piyasaya sürdüğü cihazlar ile satış rekorları kıran Samsung yeni cihazı Samsung Galaxy Note 2 ile de bu başarıyı seriye bağladı diyebiliriz.

Ortaya çıka bilgiler ışığında Samsung Galaxy Note 2’nin 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde 3 milyon adet satmış olması cihazın ne kadar başarılı olduğunu gözler önüne seriyor. Samsung’un Galaxy Note 2 için düşündüğü 1 yılda 20 milyon adet hayali gerçek olacak gibi görünüyor.

Samsung’un hedefi Galaxy Note 2 ile Galaxy Note’un satışlarını ikiye katlamak. Bu amacına ulaşmak için çok iyi gittiğini söyleyebiliriz. Hatta hedeflenen 20 milyon rakamını geçmekte Samsung için çok uzak görünmüyor.

YORUMLAR