Samsung Galaxy Note 2'ye Android 5.0 Lollipop Müjdesi!

Samsung Galaxy Note 2 için Android Lollipop ufukta göründü

Samsung Galaxy Note 2'ye Android 5.0 Lollipop Müjdesi!

Eğer bir Samsung Galaxy Note 2 kullanıcısıysanız size güzel bir haberimiz var.

Samsung'un resmi Polonya Twitter hesabından paylaşılan bir iletide Galaxy Note 2'ye Android 5.0 Lollipop güncellemesinin geleceği resmi olarak onaylandı. Böylece Galaxy Note 2 kullanıcıları Android işletim sisteminin en son sürümünün nimetlerinden ve yeni kullanıcı arayüzünden faydalanabilecekler.

Android 5.0 Lollipop güncellemesi şu an birçok üst seviye Android cihazda kullanıcıların beğenisine sunulmakta. Samsung da Galaxy Note 4, Galaxy S5, Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 gibi akıllı telefon ve phabletleri için bu güncellemeyi yavaş yavaş yayınlıyor. Bu telefon ve phabletlere göre daha eski nesil bir cihaz olan Samsung Galaxy Note 2'ye bu güncellemenin gelmesi ise şaşırtıcı bir durum. Eğer elinizdeki Galaxy Note 2'yi değiştirmeyi veya satmayı düşünüyorsanız bu güncelleme phabletinizi bir süre daha elinizde tutmanızı sağlayabilir.

Samsung Galaxy Note 2 için Android 5.0 Lollipop güncellemesinin hangi bölgelerde ne zaman yayınlanacağına dair henüz herhangi bir bilgi paylaşılmış değil. Güncellemeleri sizinle paylaşıyor olacağız.

Samsung Galaxy S6'nın Eğimli ve Düz Versiyonları Çıkabilir

YORUMLAR