Samsung Galaxy Note 3 Üretimi Ağustos'ta Başlıyor

Samsung Galaxy Note 3'ün Ağustos ayında seri üretime girmesi ve satışa sonbahar aylarında sunulması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 3 Üretimi Ağustos'ta Başlıyor

Samsung'un satışa sunduğu amiral gemisi cihazların Android telefonlar dünyasında tüm rekorları kırdığı biliniyor. Son dönemlerde Samsung Galaxy S4 de yüksek satış rakamları yakalamayı başardı ve listenin bir numarası haline geldi. Tabii ki gözler S4'ün ardından ikinci amiral gemisine çevrildi: Samsung Galaxy Note 3.

ETNews'in aktardığına göre Galaxy Note 3'ün Ağustos ayında seri üretime geçeceği ve sonbahar aylarında ise resmi tanıtımının yapılacağı belirtiliyor. Özellikle Samsung Galaxy S4 siparişlerinin azalmaya başladığı aylarda piyasaya sürülmesi beklenen yeni cihazın distribütör ve satışçıları bu anlamda rahatlatmak için yeterli olacağı varsayılıyor.

Şimdilik dedikodulara göre Samsung Galaxy Note 3'ün 2.3 Ghz hızında dört çekirdekli bir Snapdragon 800 işlemci, 6 inç full-HD Super AMOLED ekran, 13 megapiksel kamera ve Android 4.2.2 işletim sistemi ile geleceğinden bahsediliyor. Ancak özellikle ekran boyutunun daha küçük olacağına dair iddialar da mevcut.

Henüz teknoloji dünyası için uzun bir süre diyebileceğimiz Galaxy Note 3'ün ortaya çıkışını bir yandan merakla bekliyoruz bir yandan da Galaxy S4'ün ardından Samsung'un karşımıza çıkaracağı yeniliklerin neler olacağını tahmin etmeye çalışıyoruz. Bu konuda yorumlarınız varsa hemen aşağıdan bize yazmayı unutmayın!

Antoni Gaudi kimdir?

YORUMLAR