Samsung Galaxy Note 3'ün Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 3'ün Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Samsung’un 4 Eylül’de Berlin’de gerçekleşek IFA 2013 etkinliğinde tanıtılması beklenen Galaxy Note 3’e dair bilgiler sızdırılmaya devam ediyor. Şimdi de Note serisinin yeni üyesinin teknik özellikleri sızdırıldı. Yeni Note'ların bu teknik özellikler ile gelmesi muhtemel.

SM-N900 ve SM-N9005 olmak üzere iki farklı modelde üretilen yeni Galaxy Note 3, ekran bakımından Galaxy Note II’den daha büyük, ölçü bakımından ise aynı olacak. 16GB – 32GB – 64GB dahili depolama alanı ile gelecek yeni Note’lar modeline göre farklı özellikler içeriyor.

5.68 inç. Full HD Super AMOLED ekrana sahip SM-N900, Samsung’un 1.8GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 5420 işlemcisini kullanacak. Arka yüzde 13MP çözünürlüklü kameranın konumlandırıldığı cihaz, 3200mAH’lik batarya kullanacak. Bu modelde Android 4.3 yüklü olarak gelecek ve LTE bağlantı özelliği bulunmayacak.

SM-N9005 ise diğer model ile aynı ekran büyüklüğüne ve teknik özelliklere sahip olacak. İşlemcisi henüz bilinmese de 3GB RAM’e sahip olacağı belirtiliyor. Kamera ve batarya ile de farklılık göstermeyen cihaz, LTE desteğine sahip olacak. İki modelde de 64GB kapasiteli microSD slotun yer alması bekleniyor.

Koreli dev, internetten de canlı olarak takip edilebilecek Samsung Unpacked 2013 etkinliğinde yeni Note ile ilgili tüm merakları giderecek.

Popüler iOS Uygulamaları Windows 8'de Yerini Almaya Devam Ediyor

YORUMLAR