Samsung Galaxy Note 4 Ön Siparişe Açılıyor

Mobil pazarında sıcak günler yaşanıyor. Bu ayın çiçeği burnunda diğer cihazı Galaxy Note 4 Amerika ve İngiltere'de çıkışı yaklaşmışken ön siparişe de açılıyor.

Samsung Galaxy Note 4 Ön Siparişe Açılıyor

Mobil pazarında sıcak günler yaşanıyor. Bu ayın çiçeği burnunda diğer cihazı Galaxy Note 4 Amerika ve İngiltere'de çıkışı yaklaşmışken ön siparişe de açılıyor.

2014'ün Eylül ayı teknoloji devlerinin çarpıştığı ay olarak haber tarihine geçiyor. Fanlarının aylarca yolunu gözlediği iPhone 6'nın çıkışıyla aynı gün ön siparişe açılarak zamanlaması manidar olan Galaxy Note 4, Samsung'un rekabeti asla soğutmak istemediğini ve sürekli kendini hatırlatma niyetinde olduğunu gösteriyor.

İngiltere'de 10 Ekim, ABD'de 17 Ekim'de kullanıcısıyla buluşacak phablet sınıfının yeni üyesi Galaxy Note 4'ün bizde olduğu gibi bu bölgelerde da operatörlere göre farklı tarife ve satış tarihleri olacak. Samsung'un kullanıcıyı cezbetmek için “Eski telefonunuzu 200 Dolar'a sayalım, yenisini alın götürün!” kampanyası iPhone pazarından müşteri çalar mı, emin değiliz. İki telefonun kullanıcılarının profili, ihtiyaçları ve teknoloji için harcamayı istediği miktar birbirinden çok farklı; dolayısıyla aynı gün kendinden söz ettirmek Samsung'un savaşçı bir pazarlamayla ilgi çekmeye çalıştığı yorumlarını beraberinde getirecektir.

Cihazın Türkiye'ye girişi konusunda Samsung'un açıklamalarında henüz bir ipucu yer almıyor. Buraya gelir gelmez büyük ilgi göreceğinden, reklam panolarında ve televizyonlarda günlerce yer bulacağından şüphemiz yok. Peki şu sıralar hangi telefon en çok ilgiyi hak ediyor? Karşılaştırmalarımızdan da faydalanarak bizimle görüşlerinizi paylaşın.

Samsung Galaxy Note 4 Tanıtıldı

Samsung Galaxy Note 4'ün İlginç Kamera Özellikleri ve Yetenekleri Paylaşıldı

iPhone 6 Plus ve Galaxy Note 4 Karşılaştırması

iPhone 6 ve LG G3 Karşılaştırması

iPhone 6 ve iPhone 5S Karşılaştırması

LG G3 ve HTC One M8 Karşılaştırması

LG G3 ve Sony Xperia Z2 Karşılaştırması

LG G3 ve Samsung Galaxy S5 Karşılaştırması

YORUMLAR