Samsung Galaxy Note 4'ün Türkiye Satış Fiyatı Ne Olacak?

Samsung Galaxy Note 4'ün Türkiye Satış Fiyatı Ne Olacak?

Son zamanların en fazla beklenen akıllı telefon modelleri arasında bulunan Samsung Galaxy Note 4’ün Türkiye satış fiyatı nihayet belli oldu.

Galaxy Note 4 için ön sipariş almaya başlayan Teknosa, cihazın fiyatını 2299 TL olarak belirledi. Note 3’deki gibi deri arka kapağa sahip olan Note 4’de metal çerçeveye yer verilmiş. Bu tercihle birlikte cihaz daha elegant bir görünüme sahip olmuş. Şıklığın yanı sıra fazladan sağlamlık da sağlayan bu ayrıntı birçok kullanıcının beğenisini kazanacaktır.

5.7 inçlik ekran büyüklüğüne sahip olan Note 4, tıpkı önceki nesilleri gibi akıllı telefondan büyük ekran bekleyen kullanıcıları hedef alıyor. Cihazın sahip olduğu diğer özellikler arasında 2560x1440 piksel çözünürlük, Gorilla Glass 3 koruması altında sunulan QHD ekran, 3GB RAM ve MicroSD girişi bulunuyor. Belirtmeden geçmeyelim, QHD ekran inç başına 551 piksel barındırmakta. Bu da ekran kalitesini göz alıcı seviyelere taşıyor.

8.3 mm kalınlığa sahip olan Galaxy Note 4, Android 4.4.4 KitKat işletim sistemiyle birlikte sunuluyor. Cihazın sahip olduğu özelliklerin tümünü masaya yatırdığımızda iPhone 6 Plus’a ciddi bir rakip olduğunu söylemek yanlış olmaz.

iPhone 6 Plus Tamindir İncelemesi

YORUMLAR