Samsung Galaxy Note 5 ile Tanışma Tarihimiz Belli Oldu

Samsung Galaxy Note 5 ile Tanışma Tarihimiz Belli Oldu

Samsung Galaxy Note 5 tanıtım tarihinin Ağustos’un ortasını bulacağı bildirildi. Samsung’un daha önce açıkladığı tarihten bir ay kadar önce Note 5’i çıkarmasının amacı ise farklı.

Daha önce iPhone 6S Ağustos Ayında Geliyor, Galaxy Note 5 ise Temmuz'u Hedefliyor haberimizde Samsung ve iPhone pazar stratejisi savaşlarından bahsetmiş ve olası saptamalar yapmıştık. Her iki şirketinde tanıtım tarihlerinden başka planlarında ve amaçlarında hiçbir şey değişmedi.

iPhone 6S’in çıkış tarihi Eylül ya da Ekim olarak konuşuluyordu. Son günlerde ise bu tarih Eylül ayının ortalarına kadar çekilmiş durumda. Güvenilir kaynaklardan gelen haberlere göre iPhone 6S Eylül’de mutlaka gelecek.

Bu durumda Apple’ın yeni ürünü iPhone 6S’in Eylül’de çıkması kesinleşmeye başlayınca, Samsung’da Galaxy Note 5 tanıtımı için Ağustos’a bilet kesti. Bu durumda çıkış tarihi de iPhone’dan hemen önce olabilir.

Samsung Galaxy Note 5, 6 çekirdekli Exynos 7422 işlemci ve 2K görüntü kalitesi ile gelecek. Bundan önce Samsung Galaxy Note 5 hakkında, cihazla beraber gelen S-Pen, "Auto-Project" adında bir özelliğe sahip olduğunu da Samsung Galaxy Note 5'in Çok Şaşırtıcı Bir Özelliği Sızdırıldı haberimizde sizinle paylaşmıştık.

Samsung Galaxy Note 5'in 3B Tasarım Videosu Sızdırıldı

Google Nexus 2015'in, iPhone 7 ve Samsung Note 5'i Sarsacak Bir Planı Var

Galaxy Note 5 ve S6 Edge Plus Phablet Bekleyenler, İşte Detaylar

YORUMLAR