Samsung Galaxy Note 5'in 3B Tasarım Videosu Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 5'in 3B Tasarım Videosu Sızdırıldı

AutoCad üzerinde çalışılmış bir Samsung Galaxy Note 5 videosu, cihazın başlangıcından son aşamasına kadar tüm tasarım safhalarını gösteriyor.

İnternet en meşhur “sızıntı” sitesi @onleaks, bu sefer Samsung Galaxy Note 5 hakkında birkaç fotoğraftan daha fazlasını sızdırmayı başardı. AutoCad üzerinde ham üründen, en son görünüşüne kadar bir Samsung Galaxy Note 5 tasarım evreleri 2 dakikalık videoda tüm detaylarıyla izlenebiliyor. (videoda ses kaydı yoktur ayarlarınızla oynamayınız)

@onleaks’in kaynak göstermeden yayınladığı videonun, Samsung Galaxy Note 5’e ait kesin tasarım olduğu henüz doğrulanmadı. 

3B olarak Samsung Galaxy Note 5’in tüm tasarım detaylarının görüntülendiği video, cihazın boyutları hakkında da oldukça kesin bilgiler içeriyor. 3B tasarım videosunda Samsung Galaxy Note 5’in 153.44 mm x 77.31 mm boyutlarında olduğu, Note 4’e çok benzediği ve 5.7 inçlik bir ekrana sahip olacağı da açıkça görülebiliyor. 3B modelde cihazın plastik mi yoksa metal mi olacağı hakkında bir detay belirtilmiyor. 

Samsung Galaxy Note 5'in Yeni Görüntüleri Sizi Şaşırtacak

Samsung Galaxy Note 5'in Yeni Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 5'in Üstün Ekran Özellikleri Sızdırıldı

YORUMLAR