Samsung Galaxy Note 5'in İşi Çok Zor, LG G4 Note ve LG G3 Pro Geliyor

Samsung Galaxy Note 5'in İşi Çok Zor, LG G4 Note ve LG G3 Pro Geliyor

Samsung Note 5 bu sene LG’den çok çekecek. LG G3 Pro ve LG G4 Note phablet telefonları kesinlikle Samsung’a pazarda zor zamanlar yaşatacağa benziyorlar.

LG, Android telefon pazarını ele geçirmesi son derece muhtemel 3 akıllı telefonla gelmeye hazırlanıyor. LG G4 Note, LG G4 Stylus ve LG G3 Pro arka arkaya piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Bu durumda Samsung’un piyasaya sürmeyi planladığı Note 5 serisinin rakipleri de artmış oluyor.

LG G4 Stylus belki Samsung Galaxy Note 5 için özellikleri açısından bir rakip olmasa da phablet telefon piyasasına performans ve fiyat dengesi açısından önemli bir alternatif olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Öte yandan Samsung’un asıl korkması gereke ürün LG G4 Note. Cihaz 5.7 ve 5.9 inçlik iki farklı ekran boyutu, Snapdragon 810 - 6 çekirdekli yongası, 4 GB RAM seçeneği ve daha uzun ömürlü bataryasıyla gelecek. Bunun yanı sıra 660 ppi piksel aralığı, G4’ün kamera özellikleri ile kalite çizgisini bir üst seviyeye taşımış olacak. LG G4 Note tamamen metal gövdesiyle de dayanıklılık ve görünüm açısından son derece karizmatik bir cihaz.

LG her ne kadar Pro üretim bandında bir süredir bir faaliyet göstermiyorsa da, piyasada bu sene bir LG G3 Pro modeli beklentisi var. Tüm bu cihazların çıkış tarihleri henüz belli değil. 

LG G4 Note Geliyor ve Samsung Galaxy Note 5'e Rakip Oluyor: İşte Özellikleri

LG G4 Mini Daha Ekonomik LG G4 Modeli Olarak Karşımıza Çıkacak

YORUMLAR