Samsung Galaxy Note 6 Beklenenden Daha Erken Çıkabilir

Samsung Galaxy Note 6 Beklenenden Daha Erken Çıkabilir

Samsung Galaxy Note 6 hakkında internette dolaşan dedikodulara göre, cihazın Eylül’de değil Temmuz’da çıkacağı fısıldanıyor.

Android N ve 6GB RAM ile çıkacağı söylenen Samsung Galaxy Note 6 hakkında sızan bu haber Samsung severleri biraz heyecanlandırmış olmalı ki şimdiden forum sitelerinde cihazla ilgili birçok ekstra söylenti dolaşıyor. Samsung Galaxy Note S6’nın arka kamerasının 12MP olacağı hatta bu kameranın özelliklerinin Samsung Galaxy S7 ile aynı olacağı, ekran boyutlarının 5.8 inçi bulacağı, yeni bir S-Pen taşıyacağı ve 256GB harici bellek destekleyeceği de bu söylentiler arasında yer alıyor.

Öte yandan 2015 Ağustos ayında piyasaya çıkan Samsung Note 5 ve Galaxy Note S içinde bu tür erken çıkış tarihi söylentileri yayılmıştı. Ancak cihazlar daha önceden planlanan tarihlerde piyasaya sürülmüşlerdi. Galaxy Note serilerinden memnun kalanları oldukça tatmin edebilecek bir phablet olan Samsung Galaxy Note 6 eğer söylenildiği gibi erken piyasaya çıkarsa Samsung severlerin sevineceği kesin gibi görünüyor. 

Galaxy Note 6 için 8GB RAM Dedikodusu Dolaşıyor

YORUMLAR